Catering
Zajmujemy się cateringiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Po pierwsze zadzwoń pod numer 67 282 02 01 lub 795 504 157, wybierz obiad na jaki masz ochotę, a zamówione danie dowieziemy Ci do domu - na terenie Chodzieży dowóz jest bezpłatny. Jeśli nie masz pomysłu na obiad, czy czasu żeby go przygotować zadzwoń i zamów- tak po prostu, domowy obiad zamiast fast food’u.

Po drugie obsługujemy również domowe uroczystości. Imieniny, urodziny, jubileusze czy wizyta starych znajomych, których chcesz ugościć czymś więcej niż schabowym. Zamów wcześniej i nie martw się o gotowanie, a my dostarczymy jedzenie gotowe do podania na stół. Począwszy od zupy na zakąskach kończąc- bo Pni domu też powinna mieć czas aby się przygotować.

Skala makro wcale nie jest nam obca. Catering dla firm czy na imprezach otwartych to dla nas nie nowość. Pikniki, grill dla 150 osób w sezonie letnim czy wigilia firmowa lub zakładowa zabawa karnawałowa w czasie zimy- pracujemy cały rok bez wytchnienia ku satysfakcji naszych klientów.

Pojęcie catering ma jakże szerokie znaczenie od dowozu pojedynczego obiadu do posiłku dla setki gości. Jest to obsługa gości w domu, biesiada na świeżym powietrzu czy wigilijny opłatek w zakładowej stołówce. Można zamówić zwykłego de volaille’a żeby zjeść porządny obiad czy szaszłyk z krewetek żeby ugościć zagranicznych inwestorów. W tym przypadku to nasz klient wytycza granice.