Imprezy okolicznościowe
Wybierając naszą Restaurację na uczczenie specjalnych okazji, takich jak: urodziny, chrzciny czy wesele, trafiają Państwo we właściwe miejsce. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych i dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy goście byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Nasze wnętrze jest jasne i przestronne co sprawia iż jest ono doskonałym miejscem na urządzenie różnorodnych imprez okolicznościowych. Możemy pomieścić do 100 osób zostawiając gościom przestronny parkiet do tańca, zdarzają się jednak imprezy na których parkiet nie jest wykorzystany do tańca, wówczas ugościć możemy do 150 osób.

Uzgadniając menu znajdą Państwo na stole to czego oczekujecie. Bowiem z każdym klientem ustalamy indywidualny zestaw dań, jedyny w swoim rodzaju. W razie wątpliwości doradzimy jakie wybrać mięsa, surówki czy zakąski.

Dekorowaniem restauracji zajmujemy się osobiście. Na stole prosty biały obrus, zdobiące go serwetki i żywe kwiaty to podstawa. Na weselach czy jubileuszach ślubu podkreślamy krzesła dla Pary Młodej, w tle wieszamy ozdobną ramę z kwiatami i delikatnym oświetleniem. Na wszystkich gości zawsze czeka udekorowany stół z szampanem. Na życzenie parkiet zdobiony jest balonami i białymi szalami dodającymi wytworności sali.